Centrum Leczenia Ran NZOZ ONKOMED

> O-nas

Wszystkie osoby, którym doskwierają poważne lub uporczywe dolegliwości skórne, sprawiające dyskomfort w codziennym życiu, zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty zabiegowej Centrum Leczenia Ran NZOZ ONKOMED w Warszawie. Dostępne w naszej przychodni zabiegi wykonywane są przez empatyczny i rozumiejący potrzeby pacjenta personel. Pracujący w naszym centrum lekarze są przy tym odpowiednio wykwalifikowani do tego, żeby przeprowadzać nawet najbardziej skomplikowane zabiegi z zakresu leczenia ran larwami, terapii ozonowej oraz hirudoterapii, czyli metody zakładającej wykorzystanie w celach medycznych pijawek lekarskich. Poniżej prezentujemy Państwu zespół NZOZ ONKOMED wraz z jego kwalifikacjami.

Lekarze specjaliści

dr-Kozyra_300Dr Anna Kozera-Żywczyk

specjalista dermatolog-wenerolog

Współpracuje z naszym ośrodkiem od samego początku istnienia czyli od 2008 r.

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie w w 2006r.

Lekarz rezydent w Klinice Dermatologicznej WIM w Warszawie.  Autorka prac naukowych w dziedzinie Dermatologii.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Uczestniczka wielu konferencji naukowych.

W trakcie pisania pracy doktorskiej pt. „Wpływ ozonoterapii na procesy gojenia ran na przykładzie żylnych owrzodzeń podudzia”

Specjalista w leczeniu trudno gojących się ran, łuszczycy, trądziku. Ponadto zajmuje się problemami zmian alergicznych skóry, medycyny estetycznej, chorób nowotworowych w tym leczeniem za pomocą ozonoterapii.

PIELĘGNIARKI

1. p. Emilia Wiśniewska
2. p. Helena Guzal
3. p. Jolanta Urbańska

REJESTRACJA

1. p. Małgorzata Osokin
2. p. Teresa Piotrowska