Dojazd

> > Dojazd

m8Centrum Leczenia Ran zlokalizowane jest w Warszawie na ulicy Żeromskiego 33 /wejście od ul. Daniłowskiego/. Budynek Przychodni znajduje się tuż za budynkiem Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek”.

Dojazd komunikacją miejską

Przychodnia znajduje się w odległości ok. 800 metrów od stacji metra „Stare Bielany”. Jeśli zamierzacie Państwo dojechać komunikacją miejską to należy wysiąść na przystanku Al. Zjednoczenia, a następnie skierować się na ulicę Daniłowskiego. Centrum znajduje się w odległości około 250 metrów od przystanku autobusowego. Aby znaleźć dogodne dla Państwa połączenie, zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki połączeń ZTM.

Dojazd samochodem

Jeśli zamierzacie Państwo dojechać samochodem to jadąc ulicą Żeromskiego od strony centrum, 50 metrów za skrzyżowaniem Żeromskiego / Al. Zjednoczenia / Jarzębskiego należy skręcić w lewo w ulicę Daniłowskiego. Centrum zlokalizowane jest około 200 metrów od ulicy Żeromskiego po lewej stornie. Aby wyznaczyć dojazd, zmierzyć odległość w kilometrach i szacowany czas podróży z Państwa miejsca zamieszkania.