Dojazd do Centrum NZOZ ONKOMED

> > Dojazd

m8

Centrum Leczenia Ran zlokalizowane jest w Warszawie przy ul. Żeromskiego 33 – wejście od ul. Daniłowskiego. Budynek przychodni znajduje się tuż za budynkiem Centralnej Wojskowej Przychodni Lekarskiej „CePeLek”.

Dojazd komunikacją miejską

Przychodnia znajduje się w odległości ok. 800 metrów od stacji metra „Stare Bielany”. Jeśli zamierzają Państwo dojechać do nas komunikacją miejską to należy wysiąść na przystanku Al. Zjednoczenia, a następnie skierować się na ulicę Daniłowskiego. Centrum mieści się ok. 250 metrów od przystanku autobusowego. Aby znaleźć dogodne dla Państwa połączenie, zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki połączeń ZTM.

Dojazd samochodem

Z kolei jeśli planują Państwo dojechać samochodem to, jadąc ul. Żeromskiego od strony centrum, 50 metrów za skrzyżowaniem ul. Żeromskiego z Al. Zjednoczenia i ul. Jarzębskiego, należy skręcić w lewo w ul. Daniłowskiego. Centrum zlokalizowane jest ok. 200 metrów od ulicy Żeromskiego po lewej stronie. Aby wyznaczyć dojazd, zmierzyć dokładną odległość w kilometrach i szacowany czas podróży z Państwa miejsca zamieszkania, polecamy skorzystać z systemu GPS.