Ozonowy zabieg na trądzik

> Antybakteryjny-zabieg-na-tradzik

W naszym ośrodku wykonujemy również antybakteryjny i kokonowy zabieg ozonowy na trądzik. Jest to forma terapii ozonowej, której celem jest zwalczenie trądziku, łojotokowego zapalenia skóry i innych problemów skórnych.

Cena zabiegu na twarz, dekolt lub plecy wraz z jednorazową wizytą lekarską – 159 zł.

Każdy kolejny zabieg w cenie 49 zł. Przy zakupie pakietu 10-ciu zabiegów pacjent otrzymuje rabat 10%.

Czas zabiegu – 30-45 min.

Korzyści z zabiegu

Ozon, dzięki swym właściwościom, wykorzystywany jest przez specjalistów medycyny estetycznej i dermatologicznej w walce z chorobami skóry całego ciała. W Centrum Leczenia Ran metodą ozonoterapii wykonywane są zabiegi z płynu ozonowanego (przymoczki) z dodatkowym zastosowaniem ozonowanego oleju lnianego Ozonella LEN, wykorzystując jego dobroczynne kwasy na skórę: Omega 3, Omega 6 oraz Lignany.

Jakie korzyści płyną z ozonowego zabiegu na trądzik?

  • Utrzymuje skórę odkażoną
  • Odmładza komórki skóry i leczy naturalną strukturę skóry
  • Utrzymuje odpowiednio nawilżoną skórę z problemami
  • Likwiduje stany zapalane skóry
  • Regeneruje zniszczoną skórę działając na jej strukturę
  • Poprawia wygląd i koloryt skóry z problemami
  • Działa jak tarcza ochronna przed bakteriami
  • Regeneruje skórę po kąpielach słonecznych, solarium
  • Znakomicie likwiduje Cellulit

 

Zabiegi ozonowe i ozonowany olej lniany Ozonella LEN  dają pożądane wyniki bez narażania skóry na  składniki chemiczne. Kuracja ozonem cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie. Trzeba jednak pamiętać, by korzystać z jej dobrodziejstw wyłącznie pod okiem profesjonalnych lekarzy.

Zabiegi naozonowanymi płynami na skórę wraz z Ozonellą LEN powinny być wykonane 2-3 razy w tygodniu przez miesiąc, a potem zapobiegawczo jeden raz w miesiącu. W szczególnie trudnych i uporczywych przypadkach można te zabiegi wspomóc kroplówkami z naozonowanej soli fizjologicznej.

Zastosowanie zabiegu

Poleca się zastosowanie OZONU w postaci zabiegu lub do stosowania w domu na skórę z takimi problemami, jak np.:

Różnego typu zakażenia skóry – bakteryjne, grzybicze i wirusowe. Te szkodliwe drobnoustroje nie potrafią uodpornić się na działanie ozonu. Można nimi leczyć: zakażenia od wrastających włosków po depilacji, trądzik, opryszczkę, grzybice paznokci, grzybice skóry, łojotokowe zapalenia skóry głowy, skaleczenia, jak i inne zranienia. Ozonowaną oliwkę można stosować wedle życzenia, także długo i często – nie występuje zjawisko nabywania na nią odporności przez drobnoustroje.
• Sprawdza się w leczeniu wyprysków i stanów zapalnych skóry z trądzikiem lub zapaleniem łojotokowym. Przy zapaleniu łojotokowym skóry głowy, należy wetrzeć ją
w skalp i potrzymać na głowie przez pół godziny. Następnie zmyć szamponem dwa razy, aby dokładnie usunąć oliwkę. Ozon leczy skórę i powstrzymuje łojotok, a oliwka pielęgnuje włosy! Stosując kurację ozonem nie trzeba unikać słońca, tak jak przy retinoidach, czy innych środkach przeciwtrądzikowych.
• Dzięki temu, że ozon pobudza przepływ krwi w naczyniach włosowatych (czasem miejsce po użyciu ozonu może się zaczerwienić), oliwka znacznie poprawia stan skóry suchej, popękanej lub spierzchniętej. Regeneruje przy tym skórę podrażnioną i zniszczoną, nawet takimi agresywnymi zabiegami jak radioterapia. Wygładza skórę i rozjaśnia przebarwienia.
• Jest pomocna przy ukąszeniach, gojeniu oparzeń termicznych i słonecznych. Można ją stosować, gdy skóra już wystygnie po oparzeniu i pojawi się bąbel. Skutecznie i szybko goi bąble oparzeniowe, nie dopuszczając jednocześnie do ich zakażenia.
• Jest bezpiecznym środkiem odkażającym po zabiegach kosmetycznych: depilacji oraz oczyszczaniu skóry. Szczególnie po depilacji woskiem, jednocześnie usuwa resztki wosku, odkaża skórę i zabezpiecza ją przed wtórnym zakażeniem.

Stosowanie Ozonelli LEN

Nanosić lekko masując minimum 2 razy dziennie na zmienioną skórę. Można zastosować opatrunek z Ozonelli LEN na szczególnie uporczywe zakażenia np. grzybicę paznokci. Podczas stosowania może wystąpić zaczerwienienie i lekkie swędzenie skóry.  Ten produkt ma duże stężenie ozonu, dlatego nadaje się tylko do użytku zewnętrznego.
Oferujemy zabiegi ozonowe wraz z Ozonellą Len na skórę twarzy z problemami trądzikowymi, łojotokowym zapaleniem skóry  i innymi problemami skóry twarzy, wraz z wizytą lekarska kwalifikującą na zabiegi.

Zaletą ozonu (mieszaniny tlenowo-ozonowa), wykorzystywaną przez medyków, są właściwości antyseptyczne, dezynfekujące i antybakteryjne. Szybkie zabiegi i naturalne preparaty ozonowe, pozbawione niemal całkowicie efektów ubocznych, to niepodważalna zaleta ozonoterapii w kosmetologii.