Antybakteryjny zabieg na trądzik

> Antybakteryjny-zabieg-na-tradzik

ZABIEG KOKONOWY-TERAPIA OZONOWA NA TRĄDZIK, ŁOJOTOKOWE ZAPALENIE SKÓRY I INNE PROBLEMY SKÓRNE

Ceny zabiegu na twarz, dekolt lub plecy wraz z jednorazową wizytą lekarską – 159 zł

Każdy kolejny zabieg na w cenie 49 zł. Przy zkupie pakietu 10-ciu zabiegów 10% gratis.

Czas zabiegu 30-45 min.

Ozon, dzięki swym właściwościom, wykorzystywany jest przez specjalistów

medycyny estetycznej i dermatologicznej w walce z chorobami skóry całego ciała.
W Centrum Leczenia Ran metodą Ozonoterapii wykonywane są zabiegi z płynu ozonowanego (przymoczki) z dodatkowym zastosowaniem ozonowanego oleju lnianego
Ozonella LEN
wykorzystując jego dobroczynne kwasy na skórę: Omega 3, Omega 6 oraz Lignany.

CO DAJE ZABIEG OZONOWY NA SKÓRĘ Z PROBLEMAMI

 • Utrzymuje skórę odkażoną
 • Odmładza komórki skóry i leczy naturalną strukturę skóry
 • Utrzymuje odpowiednio nawilżoną skórę z problemami
 • Likwiduje stany zapalane skóry
 • Regeneruje zniszczoną skórę działając na jej strukturę
 • Poprawia wygląd i koloryt skóry z problemami
 • Działa jak tarcza ochronna przed bakteriami
 • Regeneruje skórę po kąpielach słonecznych, solarium
 • Znakomicie likwiduje Cellulit

 

Zabiegi ozonowe i ozonowany olej lniany Ozonella LEN  dają pożądane wyniki bez narażania skóry na  składniki chemiczne.

Ozon jest coraz bardziej popularny na całym świecie. Trzeba jednak pamiętać, by korzystać z jego dobrodziejstw wyłącznie pod okiem profesjonalnych lekarzy.

Zabiegi naozonowanymi płynami na skórę wraz z Ozonellą LEN powinny być wykonane 2-3 razy
w tygodniu prze 1 miesiąc, potem zapobiegawczo 1 raz w miesiącu. W szczególnie trudnych
i uporczywych przypadkach można te zabiegi wspomóc kroplówkami z naozonowanej soli fizjologicznej.

Zastosowanie OZONU w postaci zabiegu lub do stosowania w domu na skórę z problemami:

 • różnego typu zakażenia skóry- bakteryjne, grzybicze i wirusowe. Te szkodliwe drobnoustroje nie potrafią uodpornić się na działanie ozonu. Możesz nim leczyć: zakażenia od wrastających włosków po depilacji, trądzik, opryszczkę, grzybice paznokci, grzybice skóry, łojotokowe zapalenia skóry głowy, skaleczenia, zranienia. Ozonowaną oliwkę możesz stosować tak długo i tak często jak chcesz- nie występuje zjawisko nabywania na nią odporności przez drobnoustroje.
 • jest doskonała do leczenia wyprysków i stanów zapalnych skóry z problemami: trądzikiem, lub zapaleniem łojotokowym. Przy zapaleniu łojotokowym skóry głowy, należy wetrzeć ją
  w skalp, potrzymać na głowie pół godziny. Następnie zmyć szamponem dwa razy aby dokładnie usunąć oliwkę. Ozon leczy skórę i powstrzymuje łojotok a oliwka pielęgnuje włosy! Stosując kurację ozonem nie musisz unikać słońca, tak jak przy retinoidach, czy innych środkach przeciwtrądzikowych.
 • dzięki temu, że ozon pobudza przepływ krwi w naczyniach włosowatych (czasem miejsce po użyciu ozonu może się zaczerwienić), oliwka znacznie poprawia stan skóry suchej, popękanej, spierzchniętej, regeneruje skórę podrażnioną i zniszczoną, nawet takimi agresywnymi zabiegami jak radioterapia. Wygładza skórę i rozjaśnia przebarwienia.
 • jest pomocna przy ukąszeniach, gojeniu oparzeń termicznych i słonecznych. Można ją stosować gdy skóra już wystygnie po oparzeniu i pojawi się bąbel. Rewelacyjnie i szybko goi bąble oparzeniowe, nie dopuszczając jednocześnie do ich zakażenia.
 • jest doskonałym i bezpiecznym środkiem odkażającym po zabiegach kosmetycznych: depilacji, oczyszczaniu skóry. Szczególnie po depilacji woskiem, jednocześnie usuwa resztki wosku, odkaża skórę i zabezpiecza ją przed wtórnym zakażeniem.

Stosowanie:

Nanosić lekko masując minimum 2 razy dziennie na zmienioną skórę. Można zastosować opatrunek z Ozonelli LEN na szczególnie uporczywe zakażenia np. grzybicę paznokci. Podczas stosowania może wystąpić zaczerwienienie i lekkie swędzenie skóry.  Ten produkt ma duże stężenie ozonu, dlatego nadaje się tylko do użytku zewnętrznego.

Oferujemy:

Zabiegi ozonowe wraz z Ozonellą Len na skórę twarzy z problemami trądzikowymi, łojotokowym zapaleniem skóry  i innymi problemami skóry twarzy wraz z wizytą lekarska kwalifikującą na zabiegi.

Ozon – stosowany w zabiegach do skóry z problemami staje się coraz bardziej popularny zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych.

Zaletą ozonu (mieszanina tlenowo – ozonowa), wykorzystywaną przez medyków, są właściwości antyseptyczne, bardzo dobre właściwości dezynfekujące i antybakteryjne. Szybkie zabiegi i naturalne preparaty ozonowe, pozbawione niemal całkowicie efektów ubocznych, to niepodważalna zaleta ozonoterapii w kosmetologii.